Hakkımızda


LİMAS GRUP

10 yıllık meslek ve sektör tecrübesi ile kurulan LİMAS GRUP; İnşaat taahhüt, müteahhitlik işleri ve resmi-özel inşaatları gerçekleştiren kurumsal bir şirkettir.
   Faaliyetlerinin başlangıcından bugüne büyük çaplı birçok proje ile adını duyuran Limas Grup, yeni projeleri için disiplinli bir şekilde çalışmalarına devam etmektedir.
   Limas grup imzası ile daha önce gerçekleştirilen tüm projeler ilerideki her girişime referans teşkil etmektedir. Gerçekleştirilen her projede olduğu gibi Limas Grup'un birincil hedefi estetiğin ve kalitenin ön planda olduğu yepyeni çözümler getirebilmektir. Büyük mühendislik projelerini hayata geçirmeye devam eden Limas Grup, edindiği 10 yıllık tecrübesi ile öncü ve örnek nitelikte, kaliteli sağlam ve yenilikçi birçok proje için çalışmalarını sürdürmektedir.
   Üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe öncü bir şirket olan Limas Grup, deneyimli personelleri ve profesyonel yönetim kadrosu ile yeni projeler üzerinde çalışmaya devam etmektedir. Limas Grup; inşaat taahhüt, müteahhitlik işleri ve resmi-özel inşaat projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı temek politikası olarak benimsemektedir.

Hayallerinizdeki yapılara kavuşmak için daha önce Limas Grup imzası ile gerçekleştirilen projeleri detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

10

Yıllık tecrübe

VİZYON & MİSYON

VİZYON

Ülkemizdeki ve uluslararası büyük çaplı projelerde yer alarak “en büyük 10 uluslararası Türk inşaat firması” arasında yer almak.

MİSYON

Gerçekleştirdiği ve gerçekleştireceği inşaat projelerini; etkin, disiplinli proje yönetimi ve planlanan kârlılıkta tamamlayarak, elde ettiği başarı ve kalitenin mutluluğunu, saygınlığını paydaşlarıyla; övüncünü ve kazancını da çalışanlarıyla paylaşan, başarılı bir inşaat firması olmak.

 

EKİBİMİZ

brand

10 yıllık meslek ve sektör tecrübesi ile kurulan LİMAS GRUP; İnşaat taahhüt, müteahhitlik işleri ve resmi-özel inşaatları gerçekleştiren kurumsal...

İLETİŞİM

İstiklal Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No:69/104 Serdivan/SAKARYA

bilgi@limasgrup.com.tr 0 264 502 32 52